Nuk te perzura noizy

Teksti i këngës 'Nuk Te Perzura (Feat. Darla)' nga Noizy. Klikoni mbi titullin e më sipërm për të lexuar tekstin e plotë dhe shikuar videoklipin. Dhe nese Ty te duken lorja dhe po mendon se Kush ka humbur, Besom qe ndjehem me Mir se Kurr, Ref:x2 NO, nuk te perzura, thjesht e mbylla deren kur ti vendose t`largohesh prej meje nuk te perzura, thjesht e mbylla deren kur ti vendose t`largohesh prej meje, prej meje, prej meje, prej meje, prej meje No1zY Verse: Ye - Tani gjithcka 1 kuptim. Jul 18,  · NO nuk te perzura thjesht e mbylla deren kur ti vendose t`largohesh prej meje nuk te perzura thjesht e mbylla deren kur ti vendose t`largohesh prej meje prej meje prej meje prej meje prej meje Darla: ti vazhdo me boten tende dhe ndoshta je shum I lumtur Si nje mbret I vetem ne nje keshtjell Noizy/5().

Nuk te perzura noizy

Noizy ft. Darla - Nuk te perzura (Official Video HD). Noizy ft. Darla - Nuk te perzura (Official Video HD). More information. Saved by. Vladimir Miranda Bardhaj. Chords for Noizy ft. Darla - Nuk te perzura (Official Video HD). Play along with guitar, ukulele, or piano with interactive chords and diagrams. Includes transpose . Read about Nuk te perzura by Noizy and see the artwork, lyrics and similar artists . Listen online to Noizy - Nuk te perzura and find out more about its history, critical reception, and meaning. Phone, Suggest a phone number Noizy vitalitastangerang.com=>nuk te perzura. 6 likes. Music . Noizy vitalitastangerang.com=>nuk te perzura. Posts about Noizy vitalitastangerang.com=>nuk te perzura.

Watch Now Nuk Te Perzura Noizy

Enca ft Noizy - Ata nuk e din (Prod. by A-Boom x DurimKid), time: 4:07
Tags: Maninder buttar naaman te sarkaran firefoxThe burning of rome bandcamp er, Bittorrent setup for windows 8 , Piranha bytes gothic ii, Prokon 2.5 with crack Jo ste perzura as nuk te shtyva, vet me kerkove qe tjepja hapsira, Lojra nuk bona besnik qendrova, te gjith vemendjen veç ty ta dhurova, Ktu esht problemi Ty te vrau e mira, gjithcka ca bona ta dhash nga dashnia, Ti kurr se kuptove gjithcka mohove, tash pa Ty ka mbetur mbretria, Ref:x2 NO, nuk te perzura. Jul 18,  · Teksti dhe videoklipi i kenges Nuk Te Perzura nga Noizy, Noisy, Otr, O.T.R, O.T.R., No1Zy, Nojzi, Noyzi, Nojzy. Vizitoni portalin TeksteShqip per me shume tekste dhe /5(). Dhe nese Ty te duken lorja dhe po mendon se Kush ka humbur, Besom qe ndjehem me Mir se Kurr, Ref:x2 NO, nuk te perzura, thjesht e mbylla deren kur ti vendose t`largohesh prej meje nuk te perzura, thjesht e mbylla deren kur ti vendose t`largohesh prej meje, prej meje, prej meje, prej meje, prej meje No1zY Verse: Ye - Tani gjithcka 1 kuptim. Jul 18,  · NO nuk te perzura thjesht e mbylla deren kur ti vendose t`largohesh prej meje nuk te perzura thjesht e mbylla deren kur ti vendose t`largohesh prej meje prej meje prej meje prej meje prej meje Darla: ti vazhdo me boten tende dhe ndoshta je shum I lumtur Si nje mbret I vetem ne nje keshtjell Noizy/5(). Teksti i këngës 'Nuk Te Perzura (Feat. Darla)' nga Noizy. Klikoni mbi titullin e më sipërm për të lexuar tekstin e plotë dhe shikuar videoklipin.

1 Replies to “Nuk te perzura noizy”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *