Olgera lleshaj ne zemer te mbaj

Teksti i këngës 'Ne Zemer Te Mbaj' nga Olgera Lleshaj. Klikoni mbi titullin e më sipërm për të lexuar tekstin e plotë dhe shikuar videoklipin. Ne zemer te mbaj dashuria jone sot e humbi rrugen Ti lerme te qaj askush s'e kupton dhimbjen e shpirtit tim Do te mbetesh melodi Qe e ngrohe zemren time Do te mbetesh ti nje kujtim I pluherosur ne mendime E kam veshtire une t'i harroj Castet qe thelle depertojne E kam veshtire une t'i kujtoj Se jane caste qe mundojne REF X4 Ne zemer te mbaj. Oct 18,  · Teksti dhe videoklipi i kenges Ne Zemer Te Mbaj nga Olgera Lleshaj. Vizitoni portalin TeksteShqip per me shume tekste dhe klipe shqiptare/5(26).

Olgera lleshaj ne zemer te mbaj

Stream Olgera Lleshaj - Në zemër të mbaj by Klajdi Heta from desktop or your mobile device. Olgera Lleshaj & Stine - Të rrimë larg · Olgera Lleshaj Frymen Tende (Official Audio HD) · Olgera Lleshaj - Në zemër të mbaj. Source video. This video was used to create Olgera Lleshaj - Ne zemer te mbaj ( Official Music Video) (A.H.G). Play next; Play now. Olgera Lleshaj - Ne zemer te. D#m C# F# G#m B] ➧ Chords for Olgera Lleshaj - Ne zemer te mbaj (Official Music Video) with capo transposer, play along with guitar, piano, ukulele. vitalitastangerang.com: Olgera Lleshaj - Ne zemer #te mbaj (Official Music Video) KRENARIA E TE GJITH SHQIPTARVE @LorikCana27 @TaulantXhaka . 39, vitalitastangerang.com te gjitheve. Stine Ft Olgera - Te Rrim Larg (Official Video). youtube. Olgera Lleshaj - Ne zemer te mbaj (Official Music Video). youtube. Music video and the lyrics of the song Falma Dashurine by Olgera Lleshaj. Ne Zemer Te Mbaj - Olgera Lleshaj · S'nal - Olgera Lleshaj.

Watch Now Olgera Lleshaj Ne Zemer Te Mbaj

Dorina Plaku - Ne zemer (Official Video HD), time: 3:51
Tags: Blue scholars yuri kochiyama gamesMusica de desamor de c kan somos, Tiff or bmp format , Crime city hack zip, Dr zakir naik takrir in hindi Teksti i këngës 'Ne Zemer Te Mbaj' nga Olgera Lleshaj. Klikoni mbi titullin e më sipërm për të lexuar tekstin e plotë dhe shikuar videoklipin. Ne zemer te mbaj dashuria jone sot e humbi rrugen Ti lerme te qaj askush s'e kupton dhimbjen e shpirtit tim Do te mbetesh melodi Qe e ngrohe zemren time Do te mbetesh ti nje kujtim I pluherosur ne mendime E kam veshtire une t'i harroj Castet qe thelle depertojne E kam veshtire une t'i kujtoj Se jane caste qe mundojne REF X4 Ne zemer te mbaj. Oct 18,  · Teksti dhe videoklipi i kenges Ne Zemer Te Mbaj nga Olgera Lleshaj. Vizitoni portalin TeksteShqip per me shume tekste dhe klipe shqiptare/5(26).

2 Replies to “Olgera lleshaj ne zemer te mbaj”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *